2019.08.25 – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach.
  2. W poniedziałek, 26 sierpnia, przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza Święta o godz. 7:30.
  3. We wtorek, 27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki (331-387), matki i orędowniczki nawrócenia św. Augustyna, patronki matek i wdów.
  4. W środę, 28 sierpnia, wspomnienie św. Augustyna (354-430), biskupa, Doktora Kościoła, filozofa, chrześcijańskiego pisarza, teologa łaski.
  5. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę, 28 sierpnia, o godz. 18:00. Po nowennie Msza św. w intencji próśb i podziękowań.
  6. W czwartek, 29 sierpnia, wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  7. W sobotę, 31 sierpnia, o godz. 18:00 będzie celebrowana pierwsza Msza św. z 22 Niedzieli Zwykłej.
  8. W przyszłą niedzielę, 1 września, przypada pierwsza niedziela miesiąca. Pół godziny przed każdą Mszą św. modlimy się za naszych bliskich zmarłych modlitwą wypominkową.
  9. W przyszłą niedzielę, 1 września, Msza św. dożynkowa o godz. 13:00.
  10. Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów w poniedziałek, 2 września, o godz. 9:00.