Wizyta duszpasterska /13 – 20 stycznia 2020 r./

Rozpoczęła się w naszej parafii wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Pragnę odwiedzić moich Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi. Kolęda ma także służyć lepszemu wzajemnemu poznaniu się. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej parafii. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na remont naszego kościoła (odnowienie malatury w prezbiterium oraz remont zakrystii).

Porządek kolędy:

13 stycznia (poniedziałek) – Iwaśki – od godz. 9:00

14 stycznia (wtorek) – Marcinowo – od godz. 9:00

15 stycznia (środa) – Dorsze – od godz. 9:00

16 stycznia (czwartek) – Skomętno Wielkie – od godz. 9:00

20 stycznia (poniedziałek) – Grądzkie Ełckie – od godz. 9:00